Pokoje

Dziubas - pensjonat w górach, noclegi przy stoku


Jeżeli interesują Państwa noclegi w Białce Tatrzańskiej w doskonałej lokalizacji (blisko Kotelnicy), w nowoczesnym, komfortowym miejscu, zapraszamy do naszego pensjonatu. Pensjonat w górach to miejsca noclegowe w 2- i 3-osobowych pokojach z łazienkami, ponadto zapewniamy Gościom pełne wyżywienie i wiele innych udogodnień. Jednak największą zaletą naszego pensjonatu jest jego lokalizacja – oferujemy noclegi w Białce Tatrzańskiej, blisko stoku narciarskiego i szlaków turystycznych. Pensjonat przy stoku narciarskim to odpowiedni wybór dla osób, które chcą spędzać wolny czas na nartach - wybierając noclegi przy stoku, nie musimy przemierzać długich tras, by znaleźć się na górskim zboczu. Czy inne pensjonaty mogą pochwalić się tak dobrą lokalizacją? Nasz pensjonat w górach to naprawdę dobry wybór.

W cenie pokoju gwarantujemy pełne wyżywienie lub wyłącznie śniadanie, a także dodatkowe atrakcje w postaci sauny czy basenu. Nasze pokoje są doskonale wyposażone, każdy posiada osobny sanitariat. Dla osób niepełnosprawnych ruchowo przygotowaliśmy pokoje z łazienką. Na terenie całego obiektu dostępny jest bezprzewodowy internet. Pensjonat Dziubas to pokoje gwarantujące pełen relaks i odpoczynek.


Nasze zalety:
  •     komfortowo urządzone pokoje dwu- i trzy-osobowe
  •     pokoje z balkonami, łazienkami,
  •     pokoje wyposażone w odbiorniki telewizji satelitarnej i internet przewodowy (WiFi).
  •     z okien i balkonów pokoi usytuowanych po południowej stronie budynku rozciągają się widoki na panoramę Tatr, od zachodniej na stok narciarski Kotelnica Białczańska; po wschodniej stronie - na centrum wsi, a od strony północnej - na pasmo Gorców.


Zobacz pokoje w naszej ofercie:


Informacji o dostępnych terminach pobytu udzielamy telefonicznie.

E-mail: recepcja@dziubas.eu

Telefon: +48-18-265-41-37,   kom.: +48-609-728-409