wirtualny spacer
Zarezerwuj

Atrakcje

Bez wątpienia jedną z największych zalet naszego pensjonatu jest jego lokalizacja. Niewielka odległość dzieli nasz obiekt od największych atrakcji okolicy Białki Tatrzańskiej, stoku narciarskiego i szlaków turystycznych. Dziubas jest doskonałym miejscem dla każdego, niezależnie od tego, jaki rodzaj wypoczynku preferuje. Z pobytu będą zadowoleni zarówno miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu, jak i ci, którym zależy przede wszystkim na dobrej zabawie. Goście, którzy chcą po prostu zaznać spokoju i błogiego relaksu, również bez problemu znajdą atrakcje dla siebie.

Dogodne położenie w atrakcyjnym turystycznie miejscu to jednak nie wszystko. Dbamy o to, by Goście miło wspominali sam pobyt w naszym pensjonacie, dlatego oddajemy do ich dyspozycji salę bilardową, a na najmłodszych czeka plac zabaw. Na pełną gamę rozrywek mogą liczyć także nasi Goście biznesowi: ofertę za każdym razem ustalamy indywidualnie.

Noclegi przy termach

Wybierając noclegi przy termach w naszym pensjonacie, zamieszkają Państwo w pobliżu jednych z najsłynniejszych atrakcji Podhala. Wystarczy wymienić Termy Bania, w których można wziąć udział w aquaaerobiku czy w tematycznych seansach zapachowych w saunach. Dzieci mogą tam spróbować swoich sił w nurkowaniu. Blisko znajdują się także Termy Bukowina: największy w Polsce kompleks geotermalnych basenów oraz Termy Szaflary z m.in. jacuzzi i licznymi urządzeniami do hydromasażu. Z tych i innych obiektów rekreacyjno-wypoczynkowych Goście naszego pensjonatu mogą korzystać codziennie i – wiemy to z doświadczenia – chętnie to robią!

Jeśli zatem szukają Państwo hotelu w Białce Tatrzańskiej na wakacje, ferie zimowe czy firmowy wyjazd integracyjny, to gwarantujemy, że atrakcyjna lokalizacja i konkurencyjne ceny noclegów w pensjonacie Dziubas spełnią wszystkie Państwa oczekiwania względem warunków wypoczynku.


facebook