wirtualny spacer
Zarezerwuj

Zrealizuj Bon Turystyczny w Pensjonacie Dziubas

Miło nam jest poinformować, że Pensjonat Dziubas od 1 sierpnia będzie realizował Polski Bon Turystyczny. 

Bonem będzie można zrealizować wszystkie oferty w pensjonacie. Z bonu można skorzystać nawet jeśli ze względu na mały wiek dziecka z jego pobytem nie wiąże się żadna dodatkowa płatność. 

Spędź wyjątkowy rodzinny pobyt w Pensjonacie Dziubas i ciesz się mocą atrakcji oferowanych dla całej rodziny. Zachęcamy do zapoznania się z krótkim przewodnikiem jak zrealizować bon w naszym obiekcie.

Uwaga! Bon turystyczny jest możliwy do realizacji wyłącznie przy złożeniu rezerwacji telefonicznej, mailowej lub przez silnik rezerwacji na tej stronie internetowej. Nie ma takiej możliwości dokonując rezerwacje przez portale i pośredników.

INFORMACJA DLA GOŚCI – JAK AKTYWOWAĆ BON TURYSTYCZNY

Na stronie https://bonturystyczny.polska.travel/lista-podmiotow znajduje się lista firm, które realizują Polski Bon Turystyczny. Nasz obiekt znajdą Państwo wpisując: "Krzysztof Dziubas"

Z bonu można skorzystać nawet jeśli ze względu na wiek dziecka, z pobytem dziecka nie wiąże się dodatkowa płatność. Bon można zrealizować od 1 sierpnia 2020 r. Z bonu można będzie skorzystać wyłącznie za pobyt, w którym uczestniczy dziecko.

1. Aby móc skorzystać z bonu należy zarejestrować się do indywidualnego konta PUE w ZUS. Wnioski o przyznanie bonu turystycznego można składać od 31 lipca 2020.

2. Bon będzie można zrealizować również na dziecko urodzone podczas trwania programu. W takiej sytuacji trzeba wcześniej przejść rejestrację w ramach świadczenia 500 plus, dopiero potem można wystąpić o bon.

3. Po zaktualizowaniu danych ZUS otrzymają Państwo e-mailem lub SMS-em specjalny kod, który trzeba będzie podawać przy płatnościach.

4. Przy dokonywaniu rezerwacji w obiekcie prosimy o podanie recepcjoniście 16-cyfrowy kod, który stanowi bon.

5. Przy płatności recepcjonista poprosi Państwo o podanie kodu oraz kwoty, którą chcą Państwo opłacić za pomocą bonu.

6. Po wprowadzeniu bonu przez recepcjonistę, otrzymacie Państwo SMS-em i e-mailem kod PIN. Kod należy podać recepcjoniście. Bardzo ważne jest aby mieć przy sobie wskazany przy rejestracji w PUE ZUS numer telefoniczny oraz adres mailowy.

7. Recepcjonista potwierdza dokonanie transakcji.

8. Co ważne – z bonu można będzie skorzystać od 1 sierpnia wyłącznie za pobyt, w którym uczestniczy dziecko, na które bon został wydany. Jeśli zdecydujecie się Państwo na wyjazd bez dziecka – nie będzie możliwości skorzystania z płatności za pomocą bonu.

 


facebook