wirtualny spacer
Zarezerwuj

Pokoje gościnne

Do dyspozycji gości oddajemy w pełni wyposażone, przestronne gościnne pokoje 2-, 3- i 4-osobowe z łazienkami i balkonami. W odpowiedzi na oczekiwania osób niepełnosprawnych ruchowo, jeden pokój wraz z łazienką jest dostosowany do ich potrzeb. Na terenie całego pensjonatu jest dostęp do bezprzewodowego internetu.

Jesteśmy przekonani, że rozpościerający się z okien naszych gościnnych pokoi malowniczy widok na Tatry zapadnie w pamięć wszystkim miłośnikom natury – zarówno tych młodszych, jak i starszych.

Jako że zadowolenie Gości z pobytu w naszym pensjonacie jest dla nas kwestią priorytetową, wszystkie pokoje są przytulne, urządzone w dobrym guście, czyste i schludne. Dbamy o to, by zawsze były gotowe na przyjazd nowych gości. Nie pozwalamy sobie na sytuacje, w których odwiedzający nas musieliby w chwili rozpoczęcia doby hotelowej czekać na posprzątanie pokoju czy usunięcie jakichkolwiek ewentualnych usterek. O wysoki standard pokoi troszczy się znakomita obsługa, zawsze gotowa do pomocy.

Komfortowy wypoczynek w sercu gór

Częstymi gośćmi naszych pokoi są rodziny z dziećmi, pragnące wypocząć w górach w naprawdę komfortowych warunkach. Jeżeli także Państwo szukają hotelu w Białce Tatrzańskiej, który byłby idealny na rodzinne wczasy, to możemy zagwarantować, że w żadnym innym obiekcie wypoczynkowym Wy i Wasze dzieci nie będą czuły się tak dobrze, jak właśnie u nas. Atrakcyjna turystycznie lokalizacja naszego pensjonatu także sprzyja maluchom – jako że oferujemy noclegi blisko term, rezerwatów przyrody i licznych innych miejsc chętnie odwiedzanych przez turystów, nie sposób się u nas nudzić. W zimie niewątpliwie ogromnym atutem naszej lokalizacji jest bliska odległość od Kotelnicy – największej na Podhalu stacji narciarskiej. Jeśli są Państwo miłośnikami aktywnego wypoczynku, to rezerwacja pokoju gościnnego przy stoku jest bardzo korzystnym i wygodnym rozwiązaniem.


facebook